0948 677 902
Skype: Volať Text
od 890€

Zájazd - Kapverdské Ostrovy, Boa Vista - Ryoal Decameron****

Termín : 23.6.-1.7.2017  na 9dní / 8nocí
( pokiaľ je daná ponuka po termíne, alebo nie je vo Vami požadovanom termíne kliknite na tlačidlo ,,preveriť" a kontaktujte nás )

Hotel Royal Decameron****
Príjemný hotel postavený v talianskom štýle leží priamo pri krásnej a širokej piesočnatej pláži Praia de Chaves.Svojim klientom zaručuje bezstarostnú a pokojnú dovolenku plnú odpočinku a relaxu. Hotel ponúka ubytovanie v hlavnej budove a v niekoľkých ďalších nízkych budovách, ktoré obklopuje krásna udržiavaná záhrada a niekoľko bazénov. Hotelový reťazec Royal Decameron je medzi klientmi veľmi obľúbený a vyhľadávaný hlavne vďaka svojim perfektným službám, ideálnej polohe hotela a vynikajúcej gastronómii. Oficiálna kategória hotelaje 4*, ale podľa nášho názoru a vďaka rade pozitívnych ohlasov, hotel a jeho služby zodpovedajú kategórii 4*plus. Hotel má aj unikátnu "pokojnú zónu" s bazénom a časťou pláže.

Stravovanie - all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možno čerpať na miestach a časoch určených hotelom.

Uybtovanie - dvojlôžková izba, možnosť 2 prísteliek, klimatizácia, telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou/vaňou, WC), trezor (za poplatok), balkón alebo terasa.

Dovolenka na mieru

Vážení klient! Neváhajte vypísať tento formulár, prostredníctvom ktorého nám dáte podrobnú predstavu o Vašej vysnívanej dovolenke. Na jej základe Vám obratom pošleme tie najvýhodnejšie ponuky šité presne na Vás!
Viac možností Menej možností

Najnovšie ponuky

Španielsko Malorka Andalúzia Taliansko Sardínia Kalábria Grécko Rhodos Kréta Kos Turecko Side Alanya Egypt Hurghada Sharm el Sheikh Tunis Albánsko Durres Bulharsko Slnečné pobrežie Primorsko Chorvátsko Tribunj Kapverdy Dominikánska republika Kuba Thajsko Spojené arabské emiráty Výletné plavby