0911 34 33 34
Skype: Volať Text
od 1 649€

Plavba - Spojené arabské Emiráty , MSC Splendia

Termín : 30.12. - 6.1. 2018 na 8 dní / 7 nocí 

Trasa plavby :
DUBAJ - ABU DHABI - SIR BANI YAS IS - BAHRAIN - DOHA ( QATAR ) - DUBAJ

Vybavenie lode :
Reštaurácie a bary - 6 reštaurácií vrátane reštaurácie v Yacht Clube, reštaurácia Tex Mex za príplatok, pizzeria, 20 rôznych barov vrátane fajčiarskeho salónika, vinotéka, zmrzlinový bar.

Zábava a kultúra - 3 bazény, 1 bazén s posuvnou strechou, aquapark s tobogánom, 12 víriviek, diskotéka, veľký bar s tanečným parketom, kasíno a výherné automaty, internetový kútik, knižnica, kartová pokerová miestnosť, obchody, videohry, simulátor Formule 1, divadelná sála, kino 4D, letné kino, umelecká galéria. Animačné programy pre dospelých i deti.

Šport - multifunkčné športové ihrisko (tenis / basketbal / volejbal / futbal), fitnes centrum, dráha pre walking, shuffleboard, squash.

Relaxácia a služby -kúpele Aurea Spa s miestnosťami pre masáže a procedúry thalasso, hydroterapia, aromaterapia, chromoterapia, akupunktúra, sauna, turecké parné kúpele a solárium. Ďalšie služby z oblasti starostlivosti o telo: kozmetika, manikúra, pedikúra, kaderník.

Pre deti - aquapark s tobogánom, detský bazénik, 4 detské kluby podľa veku, animačné programy, diskotéka s karaoke pre teenagerov, videohry.

Ubytovanie - 1 637 kajút, z toho 294 vnútorných, 93 s oknom, 1 143 s balkónom a 36 apartmánov s balkónom, 71 apartmáne v luxusnom Yacht Clubu vrátnika.
Niektoré kajuty balkónové a apartmánov s balkónom sú v kategórii Aurea. Celkom 43 kajút rôznych kategórií pre vozíčkarov. Všetky kajuty majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, interaktívne satelitný TV, minibar, trezor, telefón, sušič vlasov.

Cena plavby zahŕňa :
- spiatočnú letenku s EMIRATES Viedeň - Dubaj - Viedeň aj s batožinou 
- transfer z letiska do prístavu a späť

Cena plavby nezahŕňa :
- nápojové balíčky na lodi
- komplexné cestovné poistenie ( UNION € 2,30 / osoba / deň )

Pridať komentár

Dovolenka na mieru

Vážení klient! Neváhajte vypísať tento formulár, prostredníctvom ktorého nám dáte podrobnú predstavu o Vašej vysnívanej dovolenke. Na jej základe Vám obratom pošleme tie najvýhodnejšie ponuky šité presne na Vás!
Viac možností Menej možností

Najnovšie ponuky

Španielsko Malorka Andalúzia Taliansko Sardínia Kalábria Grécko Rhodos Kréta Kos Turecko Side Alanya Egypt Hurghada Sharm el Sheikh Tunis Albánsko Durres Bulharsko Slnečné pobrežie Primorsko Chorvátsko Tribunj Kapverdy Dominikánska republika Kuba Thajsko Spojené arabské emiráty Výletné plavby